Led Ekran kiralama

  • 1x9m Led Ekran
    1x9m Led Ekran Beauty 2021 Güzellik Fuarı

Toplantı, kongre, lansman, parti, düğün, konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde açık ve kapalı alan LED  Ekran ve ses sistemleri ile tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ekipman seçeneklerimizle müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.

Burhan felek spor salonu 2x3 m2 led ekran kiralama
Özel Taş İlköğretim Okulu 2x3 Led Ekran
Küçüksu Kasrı Düğün 3x4 Led Ekran Kiralama

Indoor Led

Indoor Led Ekranlar; yakın mesafe ve genellikle iç mekan kullanımlarda daha çok tercih edilir. (konser, toplantı, lansman, fuar, tanıtım, kongre vb.) Diğer led ekranlara göre çözünürlüğünün yüksek olması ve led aralıklarının daha sık olması sebebiyle daha kaliteli ve canlı görüntüler elde edilmesine olanak tanır.Led panellerin bir araya getirilmesi ile istediğiniz ölçülerde ekranlar kurabilmekteyiz.

  • 1x9m Led Ekran
    1x9m Led Ekran Beauty 2021 Güzellik Fuarı

Outdoor Led


Outdoor Led Ekranlar; daha çok dış mekanlarda kullanılmaktadır. (miting, tanıtım, açık hava konserleri vb.)Outdoor led’in en önemli özelliği ışık gücünün çok yüksek olmasıdır bu da güneş ışınlarında bile görüntü yansıtılabilmesini sağlar. Ayrıca yağmur, kar, nem gibi olumsuz hava şartlarında da sorunsuzca kullanılmaktadır.Diğer görüntü sistemlerinden farklı olarak LED ekranlar güneş altında verimli çalışan tek görüntü sistemidir. SMD Led teknolojisinin LED ekranlarda kullanılmaya başlamasıyla elde edilen yüksek çözünürlüklü, parlak LED ekranlar, organizasyonların vazgeçilmez görüntü sistemi haline getiriyoruz.

LED EKRAN KİRALAMA

LED EKRAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ